Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne)

Dla naszego klienta - dystrybutora surowców chemicznych dla branży kosmetycznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska

Nr ref. DTH/168/17

Najważniejsze obowiązki:

rozwój sprzedaży surowców oferowanych przez firmę na terenie Polski,
aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy,
budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
doradztwo techniczne z zakresu surowców kosmetycznych na każdym etapie współpracy z klientem,
utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość języka angielskiego,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do pracy mobilnej na terenie kraju,
miejsce zamieszkania (woj. łódzkie) lub gotowość do relokacji.

Mile widziane:

znajomość branży surowców kosmetycznych.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej,
możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych,
atrakcyjne warunki współpracy,
narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017