Business Development Specialist

Zakres obowiązków:

● Poszukiwanie nowych klientów i partnerów oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
● Negocjacje warunków współpracy z kluczowymi partnerami
● Opracowywanie kuszących nowych ofert dla klientów
● Realizacja projektów sprzedażowych zgodnie z założoną jakością, budżetem, harmonogramem oraz KPI
● Udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje)

Wymagania:

● Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
● Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedażowego
● Umiejętności badania realnych potrzeb klienta i rekomendowania optymalnych rozwiązań
● Zaawansowane umiejętności negocjacyjne
● Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
● Kreatywność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie

Oferujemy:

● Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
● Możliwość kreowania nowych usług dla klientów
● Elastyczne godziny pracy - możliwość pracy zdalnej
● Możliwość negocjacji wynagrodzenia
● Przyjazną atmosferę
● Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków
● Wprowadzanie nowych produktów na rynek

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROGOŻ Sp. z o.o. –A- S.K.A. , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest ROGOŻ Sp. z o.o. –A- S.K.A. z siedzibą w w Lublinie przy ul. Prostej 19/3, 20-135 Lublin, NIP 8971792491, REGON 02225077. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

‌ Łódź

Data dodania: 07/11/2022