Szwaczka praca w Łodzi - od zaraz!

Kontakt

OPIS STANOWISKA PRACY:
- Szycie uniformów dla placówek medycznych
- Praca w rodzinnej firmie
- Praca w systemie jednozmianowym
GWARANTUJEMY:
- Oficjalne zatrudnienie (umowa zlecenie/ umowa o pracę)
- Terminową wypłatę wynagrodzenia (wypłaty co 2 tygodnie)
- Pracę 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00-16.00 oraz w soboty w godzinach 06.00-13.00)
WYMAGANIA:
- Doświadczenie w pracy z przemysłowymi maszynami do szycia
- Odpowiedzialność, zainteresowanie pracą.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły;
Daria +48 577 901 944 kontakt w języku ukraińskim rosyjskim
Wiktoria +48 570 901 913 kontakt w języku polskim

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna , 131 , 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

‌ Łódź

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/07/2023

Szwaczka praca w Łodzi  - od zaraz!